Ronaldinho zbulon mesazhin që i dha Messit kur ishin te Barcelona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ronaldinho zbulon mesazhin që i dha Messit kur ishin te Barcelona

09:00 | 12 Janar 2017

Ronaldinho ka zbuluar mesazhin e tij për Lionel Messin në kohën kur ishin bashkëlojtarë te Barcelona.

Braziliani e përkujtoi momentin.

“Luaj me lumturi, luaj i lirë, thjesht luaj me topin”, ishin fjalët e Ronaldinhos për Messin, raportojnë mediat spanjolle, përcjell lajmi.

Messi duket se e dëgjoi këshillën e Ronaldinhos dhe pikërisht ai stil i lojës e ka shndërruar në një prej futbollistëve më të mirë në histori të lojës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!