“Ronaldo është më i miri në botë, por Messi është mbi gjithçka” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

“Ronaldo është më i miri në botë, por Messi është mbi gjithçka”

23:29 | 21 Shtator 2018

Kevin-Prince Boateng ka dhënë një deklaratë të fuqishme për atë se kush është më i miri në botë.

Sulmuesi i njohur ka thënë se Cristiano Ronaldo është më i miri në botë, por Messi mbizotëron gjithçka.

“Cristiano Ronaldo mund të jetë idoli i shumë fëmijëve në botë, për punën që e bënë në stërvitje. Ai shkon në stërvitje dhe jep gjithçka nga vetja, si i çmendur”, ka thënë Boateng, përcjell ORAinfo.

“Ronaldo është padyshim më i miri në botë, mirëpo Messi është përtej kësaj bote, mbizotëron gjithçka”, ka shtuar më tej sulmuesi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!