Ronaldo ‘ka dështuar’! Juventusi po e transferon ‘bishën’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Ronaldo ‘ka dështuar’! Juventusi po e transferon ‘bishën’

00:00 | 15 Shtator 2018

Juventusi po e planifikon një transferim befasues për verën e vitit 2019.

Cristiano Ronaldo nuk po mund ta gjej vetën në Itali, andaj disa zëra thonë se ai mund të kaloi te PSG-ja.

Juventusi është duke e menduar si opsion në rast të largimit të portugezit, transferimin e Mauro Icardit, transmeton ORAinfo.

Wanda Nara, është gruaja dhe agjentja e tij, e që ka bërë me dije se ‘Zonja e Vjetër’ mund t’i  marr shërbimet e tij, pasi janë të hapur për transferim./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!