Ronaldo – Manchester United, ka përfunduar gjithçka! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Ronaldo – Manchester United, ka përfunduar gjithçka!

17:00 | 17 Maj 2018

Manchester United ka hequr dorë nga transferimi i Cristiano Ronaldos.

Skuadra angleze tashmë ka marr porosi nga ylli portugez se ai nuk e ka në plan që të largohet nga madrilenët.

Sipas mediave angleze, Jose Mourinho ka biseduar me Cristiano Ronaldon për një transferime të mundshëm në “Old Trafford”, mirëpo pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka refuzuar një ide të tillë, përcjell ORAinfo.

Portugezi dëshiron që të luaj së paku edhe dy sezone tek Real Madridi, më pastaj të vendos nëse dëshiron të luaj në Amerikë apo Kinë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!