Ronaldo nuk merret me Real Madridin, befason me këtë gjest – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ronaldo nuk merret me Real Madridin, befason me këtë gjest

00:03 | 23 Tetor 2018

Ylli portugez që bëri histori me realin, Cristiano Ronaldo këtë verë u transferua në Juventus.

Ronaldo me Juventusin këtë javë do të luaj kundër Manchester ku u formua si lojtar profesionist.

Por gjatë konferencës për mediat, 5 herë fituesi i “Topit të Artë” ka folur edhe për krizën dhe momentin e vështirë që po kalon Reali i Madridit, shkruan SYRI net.

“Unë nuk dua të flas për klubet e tjera, të gjithë e njohin historinë time me Realin. Por nuk është koha e duhur: Juve luan një ndeshje vendimtare nesër dhe nuk kam pse të flas për Real Madridin”, theksoi ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!