Rossonerë bëhuni gati! Bonucci sapo ka dhënë një deklaratë’BOMBË’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Rossonerë bëhuni gati! Bonucci sapo ka dhënë një deklaratë’BOMBË’

22:36 | 27 Maj 2018

Bonucci foli për mediat  së bashku me Mancini në prag të miqësores së Italisë me Arabinë Saudite, duke zbuluar se si ndihet të jetë kapiten i ekipit, transmeton ORAinfo.

“Për të qenë kapiteni i ekipit kombëtar është privilegj, por është një peshë që unë mbaj me gëzim dhe nder, është ëndrra e shumë fëmijëve.

Do të përpiqem të jem shembull për italianët dhe të rinjtë në fillim të kësaj aventurë të re, siç kam bërë dhe do të vazhdoj të bëjë më të mirën në Milano.

“Është e çuditshme kur Gigi Buffon dhe Daniele De Rossi nuk janë më .” Balotelli është një njeri tjetër në krahasim me të kaluarën, ai është më i pjekur “, ka deklaruar Balotelli./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!