Rrahje mes tre personave në Pejë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Rrahje mes tre personave në Pejë

09:15 | 21 Shkurt 2018

Katër persona janë përfshirë në një rrahje në Pejë dhe të gjithë kanë mbetur të lënduar.

Policia e Kosovës njofton se tre persona janë arrestuar ndërsa dy janë dërguar në mbajtje.

Personi i tretë vazhdon tretmanin mjekësor dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!