Rrahu babain, ja çka ndodhi me gjakovarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Rrahu babain, ja çka ndodhi me gjakovarin

12:47 | 16 Maj 2018

Në Gjakovë gjatë ditës së djeshme është arrestuar një i dyshuar pasi pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!