Rregullohet Egzona, vishet me fustan të gjatë dhe zbulon këmbën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Rregullohet Egzona, vishet me fustan të gjatë dhe zbulon këmbën

16:19 | 10 Gusht 2018

Egzon është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, e cila tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto e cila është e shkëputur nga ditëlindja e Amelias, vajzës së saj.

Në foton në fjalë, Egzona shihet me një fustan rozë në të cilin ka zbuluar këmbën dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!