Rrjeti më i madh social në botë, Facebooku jashtë funksionit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
23 °C

Rrjeti më i madh social në botë, Facebooku jashtë funksionit

18:16 | 11 Tetor 2017

Rrjeti më i madh social në botë, Facebook ka disa minuta që është jashtë funksionit.

Mijëra përdorues të Facebook në gjithë botën nuk janë në gjendje të hyjnë në rrjetin social përderisa nuk dihet se pse janë duke u shkaktuar këto telashe.

Sigurisht se Facebook është tejet i përdorur dhe shqetësimi tashmë është vërejtur edhe tek përdoruesit kosovarë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!