Rusia – Arabia Saudite, nuk po ndalen golat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Rusia – Arabia Saudite, nuk po ndalen golat

18:36 | 14 Qershor 2018

Rusia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arabisë Saudite në ndeshjen e parë hapëse të Kampionatit Botëror.

Golin për nikoqirët e ka realizuar Dzyuba në minutën e 72′.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!