Ryva Kajtazi do ju mahnisë edhe ju në foton e fundit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Ryva Kajtazi do ju mahnisë edhe ju në foton e fundit!

20:20 | 16 Maj 2018

Ryva shfaqet e veshur me shumë shije

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi i kushton mjaft shumë vëmendje pamjes së saj të jashtme.

Ajo ka një stil të veçantë dhe asnjëherë nuk gabon në zgjedhjet e saj.

Në një fotografi që së fundmi ka publikuar në InstaStory, Ryva dukej mahnitëse e veshur me një fund të shkurtër lëkure të kombinuar me një bluzë të zezë dhe xhaketë të bardhë.

Kujtojmë se “Boll lujte” është kënga e fundit nga Ryva Kajtazi e cila është pëlqyer nga publiku.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!