Ryva me një stil të veçantë, tregon se ka shije – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ryva me një stil të veçantë, tregon se ka shije

11:24 | 26 Maj 2018

Ryva Kajtazi është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Kohëve të fundit ka lënë anash këtë profesion , e po i përkushtohet më shumë biznesit të saj privat, përcjell ORAvip.

Ajo ka një butik me fustane elegante dhe veshje të firmave të ndryshme. E duket se futja në këtë fushë e ka bërë atë një femër me më shumë stil.

E veshur me shumë shije, ja si e pi ajo kafen e mëngjesit. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!