Ryva ndryshon plotësisht, me flokë dredha e të shkurta nuk njihet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ryva ndryshon plotësisht, me flokë dredha e të shkurta nuk njihet

23:24 | 12 Korrik 2018

Është emër shumë i dashur për publikun.

Bëhet fjalë për artisten Ryva Kajtazi e cila është tejet aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi net.

E në një që ka hedhur në “Snapchat”, ajo ka ndërruar stilin e flokëve ku padyshim se duket krejtësisht tjetër, madje kështu rrallë mund ta shihni. “Sa e bukur jom bo”, ka shkruar ajo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!