Ryva poston foto me vajzën…Ja sa është rritur vajza dhe sa në formë është kthyer Ryva…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ryva poston foto me vajzën…Ja sa është rritur vajza dhe sa në formë është kthyer Ryva…(FOTO)

19:54 | 13 Shtator 2017

Ryva Kajtazi është ndër këngëtaret më të dashura të publikut, shkruan ORAinfo.

Para disa muajsh ajo është bërë nënë e një vajzë, dhe vetëm disa ditë më parë ka postuar foto me të.

Sot ka postuar edhe një fotografi, ku shihet sa është rritur vajza e saj, por edhe për dallim nga hera e kaluar edhe Ryva duket shumë më bukur dhe më në formë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Era Istrefi