Ryva vjen si një princeshë e vërtetë sonte, fustani i saj ‘ua merr sytë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ryva vjen si një princeshë e vërtetë sonte, fustani i saj ‘ua merr sytë’

23:23 | 10 Gusht 2018

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi e cila ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor.

Ajo për çdo këngë që ka sjell ka arrit që të pëlqehet shumë nga fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Janë fustanat e bukur ata që po e karakterizojnë Ryvën kohëve të fundit.

E me një të tillë është shfaqur edhe sonte, madje mund të themi se po duket më bukur se ҫdoherë tjetër.

Duket se Ryvën i ‘ngjanë’ shumë ngjyra e kuqe./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!