Sa keq e pëson ky nxënës nga profesori që përdori telefonin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Sa keq e pëson ky nxënës nga profesori që përdori telefonin

21:23 | 08 Tetor 2018

Ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në Kinë, ku një nxënëse deri sa po përdorte celularin e tij në orën e mësimit është urdhëruar ta shkarërrojë atë me ‘çekiç’.

Pasi nxënësja u kap duke e përdorur atë gjatë mësimit në klasë, mësuesi i tij e ka urdhëruar që të shkatërrojë atë, shkruan gazetametro net.

Në videon e mëposhtme mun ta shikoni se si mësuesi e shikon nxënësen derisa e godet vazhdimisht celularin e saj me çekiç në dysheme, para shokëve të klasës.

Dikush nga klasa e incizoi këtë ndëshkim.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!