Sa romantik që është Albatriti, shikoni dhuratën që i ka bërë sot Egzonës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Sa romantik që është Albatriti, shikoni dhuratën që i ka bërë sot Egzonës

21:33 | 20 Shtator 2018

Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo fal burrit të saj u bë e njohur dhe shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Egzona ka një dyqan të saj si dhe merret me mbjelljen e vetullave.

E në këtë profesion duket se është shumë e suksesshme.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo në InstaStory ka publikuar një trëndafil.

A thua e ka dhuratë nga burri i saj?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!