Sa shumë është plakur Zhadja, nuk njihet më – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Sa shumë është plakur Zhadja, nuk njihet më

19:59 | 16 Janar 2018

Giovanna Antonelli është aktorja që bëri bujë në publikun kosovar të pasluftës me rolin e saj të Zhadës.

Ishte aktroja kryesore e serialit të parë latin që solli me shumë dramacitet përplasjen kulturore mes Lindjes dhe Perëndimit, përcjell ORAinfo.

Një tematikë e tillë  gjeti një terren mjaft të përshtatshëm në publikun shqiptar, ‘O Clone’ u bë seriali që flitej thuajse në çdo shtëpi kosovare.

Askush nuk mund ta harrojë personazhin kryesor të Zhadës, e cila mblodhi pas mijëra fansa me aktrimin profesional dhe vallëzimin oriental të saj.

Ajo tanimë numëron plot 41 vite dhe pamja e saj ka pësuar ndryshim drastik që nga koha e këtij seriali.

Shikoni si duket aktualish aktorja që ka një famë edhe prej moderatoreje në Brazil!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!