Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

00:03 | 13 Mars 2018

Xhevdet Jashari bëri bujë me rolin e tij të Arifhikmetit në serialin ‘O sa mirë’ për t’u larguar nga ekrani që një kohë të gjatë.

Aktoria nga Tetova do të mbahet mend gjithmonë me këtë rol, i cili ishte qesharak dhe tejet i preferuar për publikun, përcjell ORAvip.

Xhevdeti pasi fitoi popullaritet në publikun shqiptar, u pa me stile të ndryshme të flokëve, por ky i fundit duket se e ka shëmtuar më shumë.

I ka hequr tërësisht dhe ka fituar një pamje krejtësisht të re, ndryshe ngase jeni mësuar ta shihni. /ORAvip/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi