Sabri Fejzullahu e ka ditëlindjen, por shikoni çfarë befasie i kanë bërë familja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Sabri Fejzullahu e ka ditëlindjen, por shikoni çfarë befasie i kanë bërë familja

18:38 | 16 Shtator 2018

Këngëtari i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen e 71-të.

Ikona e muzikës shqiptare i cili për publikun ka dhuruar shumë hite që asnjëherë nuk do të shuhen për ditëlindjen e tij u befasua nga familjarët.

Janë pikërisht fëmijët, nipi dhe mbesat të cilët kanë uruar dhe kanë festuar me të bashkë me tortë fantastike, transmeton Indeksonline.

Sigurisht në prapavijë dëgjohet vetë Ermal Fejzullahu i cili këndon babain dhe gjyshin e fëmijëve të tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!