Saimir Tahiri takohet në koridor me Stresin, ndodh e papritura! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Saimir Tahiri takohet në koridor me Stresin, ndodh e papritura!

12:01 | 21 Prill 2018

Mbrëmjen e djeshme në “Zonë e Lirë” ishin të ftuar dy “armiq”, Saimir Tahiri dhe Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi.

Teksa po bëheshin gati për të dalë në skenë, Stresi dhe Tahiri janë ndeshur në korridoret e Tv Klan.

Dhe për çudinë më të madhe, ish-ministri Tahiri i ka folur Stresit.

“Stres, çfarë bëre? A je mirë?”, ndërkohë që reperi i ka hapur rrugën për të kaluar.

“Kur të flet is- ministri, sa i sjellshëm #bb4life 4 life”- shkruan Stresi në Instagram.

Stresi njihet si mbështetës i flaktë i ish-kryeministrit Sali Berisha, ndërsa pak ditë më parë u arrestua për përdorim kokaine.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!