Salah tallet me Manchester United, pas eliminimit nga CHL – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Salah tallet me Manchester United, pas eliminimit nga CHL

00:00 | 14 Mars 2018

Mohamed Salah është tallur me Manchester Unitedin, për më shumë me Ashley Young.

Liverpooli humbi nga Manchester United me rezultat 2 me 1, ndërsa ylli i ‘Djajve të Kuq’ ishte tallur me egjiptianin.

Por, Salah i është hakmarrë shpejtë Youngut që kishte shkruar se “Mjaftë më pyetet! Ai nuk është në xhepin tim, ju betohem që nuk është”.

Ndërsa, egjiptiani ka shkruar se “Shorit i Ligës së Kampionëve nuk mund të vinte më shpejtë sa duhej”./ORAinfo/

Image result for salah vs manchester united

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!