Sali Berisha merr lajmin e hidhur, i vdes personi i familjes (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sali Berisha merr lajmin e hidhur, i vdes personi i familjes (FOTO)

23:06 | 11 Gusht 2017

Sali Berisha ka një natë të vështirë sonte pas ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajries.

Ajo ishte motra e vetme e Berishës, pasi një vëlla tjetër i kishte ndërruar jetë shumë vite më parë.

Ish-kryeministri Berisha ka patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me motrën, e cila është kujdesur edhe për rritjen e tij. Një marrëdhënie, të cilën Berisha e ka shpjeguar edhe në prononcimet e tij të rralla në media për çështje të ngjashme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!