Samsung Galaxy S9 vjen me një risi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Samsung Galaxy S9 vjen me një risi

14:11 | 14 Nëntor 2017

Për vitin e ardhshëm, lirisht mund të themi se së paku tre smartfonë të rinj të avancuar do të lansohen nga gjiganti i teknologjisë, Samsung, duke përfshirë edhe Galaxy S9 dhe Galaxy S9+ të cilët pritet të lansohen zyrtarisht në fillim të 2018-ës dhe Galaxy Note 9 në gjysmën e dytë të vitit 2018.

Megjithatë, sipas SamMobile, Samsung është duke punuar në një smartfon me ekran të plotë, transmeton Koha.net.

Ende nuk është konfirmuar nëse pajisja e re do të shfaqet nëpër dyqane, por raportohet se kjo pajisje mund të jetë Galaxy S9 Mini.

E vetmja gjë që dihet rreth këtij telefoni është se do të vijë me ekran të plotë 5-inç me skaje shumë të ngushta.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!