Samsung gati Galaxy S9 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Samsung gati Galaxy S9

09:15 | 02 Nëntor 2017

Para 7 muajsh u prezantua Samsung Galaxy S8 dhe që tani kanë dalë zëra për Galaxy S9.

“Ice Universe” ka publikuar në Twitter se pjesa e pasme e “smartphone”-t të ri do të ndryshojë shumë.

Edhe pse nuk jepen detaje të këtij ndryshimi, “Ice Universe” është një burim i besueshëm pasi edhe në të shkuarën i ka parashikuar saktë ndryshimet e celularëve.

“100% e sigurtë, Galaxy S9 nuk do të ketë njohje me shenjën e gishtit. Pjesa e pasme do të ndryshojë shumë”, postoi në Twitter.

Mendohet se Galaxy S9 do të ketë një kamera të aftë për të xhiruar video “slow motion” fantastike.

Sipas “Tech Radar”, Samsung po punon për një kamera të pasme që mund të xhirojë 1 000 frame/sekond. /tch

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!