Samsung prezanton Galaxy On8, njihuni me parametrat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Samsung prezanton Galaxy On8, njihuni me parametrat

14:23 | 29 Shtator 2016

Samsung ka prezantuar smartfonin e ri, Galaxy On8.

Ky telefon vjen me një ekran 5.5 inç HD – i cili është një smartfon i përsosur për konsumatorët që duan përzierje të stilit, transportueshmëri dhe performancë të fuqishme.

Përveç që është i bukur në pamje, edhe performancat i ka mjaft të mira:

Sistemi operativ: Android 6.0 Marshmallow

Ekrani: 5.5-inç HD i plotë (1920 x 1080) sAMOLED

Procesori: 1.6GHz Octa-Core

RAM: 3 GB

Hapësirë e brendshme: 16GB me mundësi rritje deri në 128GB

Kamera e pasme: 13MP AF | f1.9 | LED Flash

Front Kamera: 5MP | f1.9 | LED Flash

Përmasat: 151,7 x 76.0 x 7.8mm

Pesha: 169 g

Bateria: 3300mAh

Smartfoni ka dalë në Indi dhe çmimi i tij është 240 dollarë. Vlen të theksohet se Galaxy On8 vjen në tri ngjyra: Të bardhë, ari dhe të zezë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!