Samsung vjen me një risi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Samsung vjen me një risi

11:07 | 24 Shkurt 2018

amsung do të zëvendësojë Opera Max me aplikacionin e tij të privatësisë dhe kursimit të të dhënave Samsung Max.

Kompania shprehet se Samsung Max ka një ndërfaqe dhe dizajn të ri që duhet ta përmirësojnë ndjeshëm eksperiencën krahasuar me versionin e harruar të Opera.

Edhe pse i dedikohet kryesisht përdoruesve në vendet në zhvillim, aplikacioni mund të shkarkohet nga të gjithë.

Sapo hapet për herë të parë, aplikacionin skanon telefonët tanë për të identifikuar aplikacionet që konsumojnë më së shumti të dhëna.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!