Samuel Etto në telashe të mëdha ! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Samuel Etto në telashe të mëdha !

17:01 | 09 Nëntor 2018

Samuel Eto’o është në një telash të vërtet, mësohet se gjykata e Madridit ka pranuar një kërkesë të një vajze të re 18 vjeqare për njohjen e atësisë nga sulmuesi që aktualisht është pjesë e Qatar Sc, përcjell ORAinfo.

Në kohën kur ai ishte pjesë e skuadrës së Real Madridit, pra kur Etto ishte 19vjeq, kishte lënë shtatëzënë të dashurën e tij emri i të cilës nuk bëhet i ditur.

Sipas gjykatës vajza pretendon ta ketë lindur vajzën e tij jashtë territorit të Spanjës dhe se ajo pretendon se ka provat biologjike për ta vërtetuar se Samuel Etto është i ati i saj, dhe se kjo është arsyeja që avokati ka pranuar kërkesën e saj për nijen e procesit për njohjen e atësisë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!