Sanchez kontakton trajnerin e gjigantit evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sanchez kontakton trajnerin e gjigantit evropian

18:42 | 21 Prill 2017

Alexis Sanchez po e dëshiron shumë largimin nga Arsenali.

Sulmuesi kilian nuk është i lumtur tek skuadra londineze, andaj në këtë verë dëshiron që të ndërroj skuadër.

Mediat franceze raportojnë se Alexis Sanchez kanë qenë në kontakt direkt me trajnerin Unai Emery për të diskutuar rreth transferimit te Paris Saint Germain gjatë verës, transmeton ORAinfo.

Kujtojmë se në garë për kilianin janë skuadrat si, Manchester United, Chelsea, Manchester City dhe Bayern Munchen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!