Sanchez në La Ligë, emri i klubit të ri do t’ju befasojë shumë (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sanchez në La Ligë, emri i klubit të ri do t’ju befasojë shumë (FOTO)

08:27 | 12 Janar 2017

Alexis Sanchez mund të largohet nga Arsenal.

Sulmuesi kilian ka telashe në arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës në Emirates.

Andaj, mediat spanjolle raportojnë se e ardhmja e tij mund të jetë sërish në La Ligë, pas aventurës që pati në Barcelonë, përcjell lajmi.

Atletico Madrid është klubi i gatshëm për të përgatitur ofertë për transferimin e tij gjatë verës së këtij viti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!