Sapo ka lindur, por vajzës së Ermalit dhe Amit po i ndodh e papritura! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sapo ka lindur, por vajzës së Ermalit dhe Amit po i ndodh e papritura!

10:15 | 14 Mars 2018

Ndonëse ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë vogëlushja e Amit dhe Ermalit e ka “thyer” rekordin e parë.

Në rrjetin sociale Instagram ku babai i saj, komediani Ermali Mamaqi ka publikuar dhe foton e ardhjes së saj në jetë, pëlqimet kanë arritur më shumë se 165 mijë.

Foto e cila kishte arritur të thyente këtë rekord më parë ishte ajo e dasmës së çiftit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku me 130 mijë pëlqime.

Mesa duket vipat shqiptarë tashmë kanë një rekord të ri për të mundur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi