‘Sasa’ e ‘O sa mirë’ ndryshon stilin e flokëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

‘Sasa’ e ‘O sa mirë’ ndryshon stilin e flokëve

17:43 | 13 Janar 2018

Është një nga aktoret më të mira që ka Kosova.

Adriana Matoshi, e njohur tashmë edhe si ‘Sasa’ e serialit ‘O sa mirë’ ka marrë zemrat e publikut për shkak të këtij roli që është shumë i dashur për ta, shkruan lajmi.net

Deri me tani, Adriana ka qenë pjesë e grupit të ‘flokëverdhave’.

Por, përmes një fotoje të hedhur në Instastory, shihet ‘Sasa’ ia ka bërë flokët ngjyrë kafe.

E ky ndryshim, po i rri asaj shumë mirë.

screenshot_1weqe

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!