Schneiderlin në teste mjekësore te Everton – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Schneiderlin në teste mjekësore te Everton

22:15 | 11 Janar 2017

Një kalim i tij në Goodison Park që pritet të kryhet këtë të mërkurë, do të bënte që Schneiderlin të ribashkohej me ish-trajnerin Ronald Koeman, ku dikur ishin te Southampton.

Francezi ishte blerë nga Manchester United në vitin 2015 nga Louis Van Gaal për 24 milionë funta, por që dështoi të fitojë një vend prej kur aty erdhi Jose Mourinho,

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!