Seks në pikë të ditës midis qytetit në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Seks në pikë të ditës midis qytetit në Prishtinë

13:11 | 16 Prill 2018

Një çift ka zgjedhur dritaren e Hotelit Grand në Prishtinë që të bëjë seks publikisht.

Në fotot të cilat i posedon Gazeta Insajderi, shihet një çift duke bërë seks në pikë të ditës në qendër të Prishtinës në hotelin “Grand Prishtina”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!