Seldi nuk po i ndahet këtij vendi, pas ndarjes nga Mimoza – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Seldi nuk po i ndahet këtij vendi, pas ndarjes nga Mimoza

21:24 | 25 Shtator 2018

Dyshja u bë e ditur se janë ndarë, pas konfirmimit që vetë Seldi zgjodhi ta bëjë në transmetim direkt, shkruan Kosovarja.

E tani si dy të rinj që kanë ndarë rrugët nga njëri-tjetri, po shihen secili në angazhimet e veta.

Pjesëmarrja e Seldit në “Dance ëith me”, duket se po i ndihmon sadopak për ta tejkaluar situatën e fundit.

Pjesën më të madhe të kohës, ai po publikon imazhe nga palestra, ku shihet se trupi i tij, ka marrë forma mjaft të dëshirueshme.

Derisa, nga Mimoza nuk ka ndonjë postim të veçantë përveç atyre rreth koncerteve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!