Seldi tregon trupin ‘vital’ të Mimozës, ja reagimi i saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Seldi tregon trupin ‘vital’ të Mimozës, ja reagimi i saj

22:01 | 16 Prill 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Këto ditë ata kanë vendosur t’i kalojnë së bashku në pushime për tu relaksuar.

E nga atje ata kanë publikuar një fotografi në të cilën duken më të dashuruar se kurrë.

Në njërin nga postimet Seldi e ka publikuar vetëm Mimozën, e cila tregon këmbët e saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari