Sellma shfaq fytyrën plot me akne, por i ndodh edhe diҫka e papritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Sellma shfaq fytyrën plot me akne, por i ndodh edhe diҫka e papritur

19:58 | 10 Gusht 2018

Sellma është ndër grimeret më të suksesshme në vend.

Të gjithë VIP-at shqiptar adresohen tek ajo kur kanë ndonjë rast, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje një të cilën shihet e pagrimosur dhe ajo që bie në sy janë aknet në fytyrën e saj.

Por, shikoni ҫfarë i ndodh gjatë kohës kur po realizonte videon./ORAinfo/

Caption this 😂👇🏼 best comment will be tagged in my Instagram story

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!