Selma e ‘mbulon’ Yllka Kuqin, kaq bukur po duket ajo! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Selma e ‘mbulon’ Yllka Kuqin, kaq bukur po duket ajo!

21:24 | 20 Gusht 2018

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Kohëve të fundit po e shohim vazhdimisht të rregulluar.

E në një nga fotot e fundit shihet me një dekorim në kokë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!