Sërish Atletiko, sërish Antoine Greizmann – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Sërish Atletiko, sërish Antoine Greizmann

21:57 | 16 Maj 2018

Atlrtiko Madridi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Marseilles në kuadër të finales se Evropa Ligës.

Golin e ka realizuar Antoine Griezmann në minutën e 49’ që është goli i tij i dytë në ndeshje.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!