Sërish ndeshen dy vetura, ja sa të lënduar mbetën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sërish ndeshen dy vetura, ja sa të lënduar mbetën

16:48 | 11 Korrik 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 15:30 në rrugën rajonale Mitrovicë- Pejë, ku si pasojë e aksidentit janë lënduar 2 persona.

“Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 15:30 në rrugën rajonale Mitrovicë- Pejë në segmentin rrugor fshati Qubrel, deri me tani raportohet për dy persona te lënduar”, ka thënë zëdhënësi i Policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti.

Zahiti ka thënë se Policia është duke u marrë me rastin.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!