Sevgi kaq shumë e do Jusufin, është e lodhur por ja çka bën për të! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sevgi kaq shumë e do Jusufin, është e lodhur por ja çka bën për të!

14:41 | 14 Mars 2018

Sevgi, është aktorja që la nam në serilain Me FAL. Një nënë si ajo, është e përkushtuar ndaj fëmijëve të saj, e është në gjendje që ta japë edhe jetën për ta, përcjell ORAvip.

Në mënyrë që ta gëzoi nipin e saj të vogël, Jusufin, ajo përgatitë pite edhe në serial.

Ani pse e lodhur nga problemet që ia ka sjellë jeta, ajo është një zonjë që nuk dorëzohet lehtë.. Duket se ajo është e palodhshme edhe në jetën jashtë serialit…

Shikoni se si i ka hije Sevgit të gatuajë pite../ORAvip/

Like nese e njohet? #mëfalalsatm #beniaffet

A post shared by Më Fal – Alsat M ? (@mefal.alsatm) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi