Sfidat e ditës së dasmës, Rona publikon momentin më të vështirë të saj në atë ditë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Sfidat e ditës së dasmës, Rona publikon momentin më të vështirë të saj në atë ditë

00:01 | 12 Tetor 2018

Rona Nishliu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është bërë e njohur fal vokalit të saj të jashtëzakonshëm, shkruan ORAinfo.

Kur flitet për Ronën është e pamundur të mos kujtohet suksesi i saj në “Eurovision” me këngën “Suus”.

Përtej jetës profesionale, ka diҫka të re nga jeta persona e Ronës.

Ajo ditë më parë është martuar, nga ku ka publikuar foto të shumta.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet momenti i veshjes së fustanit.

Fustani padyshim se është pjesa më e rëndësishme për një nuse, në ditën e dasmës së saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!