Shell lanson web-faqen zyrtare për Kosovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Shell lanson web-faqen zyrtare për Kosovë

12:51 | 04 Korrik 2018

Shell konfirmon përsëri bashkëpunimin zyrtar me Al-Petrol, ku tani lanson edhe web-faqen online të Shell Kosova, të cilen mund ta gjeni ne www. shell. com duke klikuar tek flamuri i Kosovës, ose përmes linkut direkt në www. kosovo. shell. com

Tani të gjithë qytetarët e Kosovës, mund të informohen për të dhënat e fundit, pikat e shitjes të cilat do të vendosen shume shpejtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!