Shënohet edhe goli i tretë në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munich – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Shënohet edhe goli i tretë në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munich

22:01 | 12 Janar 2018

Bayer Leverkusen ka ngushtuar epërsinë e Bayern munichut me golin e shënuar nga Volland (1-2)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!