Shfaqet më në fund Mirsa Kërqeli, ka një lajm befasues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Shfaqet më në fund Mirsa Kërqeli, ka një lajm befasues

19:08 | 14 Shtator 2018

Mirsa Kërqeli ka qenë ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë, vitë më parë.

Ajo tashmë nuk është aktive në projekte muzikore, sepse ka vendosur t’i përkushtohet jetës familjare, shkruan ORAvip.

Por, Mirsën mund ta shohim në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot këngëtarja ka ditëlindjen dhe ka mbushur plot 31 vite.

E me rastet e ditëlindjeve, jemi mësuar që të tjerët të bëjnë publike urimet që marin nga personat e tyre të dashur.

Por, një gjë të tillë nuk e bëri Mirsa, shkruan ORAvip.

Ajo me rastin e ditëlindjes së saj, e ka uruar vetën me një foto që mbanë mbishkrimin “It’s my birthday” që do të thotë “Është ditëlindja ime”.

A thua Mirsa nuk mori ndonjë urim, apo e bëri një gjë të tillë për të treguar se ka ditëlindjen!?/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!