Shfaqje falas: Banoret e konviktit vallëzojnë në mes të natës me të brendshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Shfaqje falas: Banoret e konviktit vallëzojnë në mes të natës me të brendshme

15:23 | 13 Janar 2018

Disa banore të konviktit në Prishtinë kanë dhënë “shfaqje” falas për kolegët e tyre, përderisa kanë vallëzuar në të brendshme në orët e vona të natës.

Këto vajza ndezin dritën dhe vallëzojnë pa asnjë kompleks derisa gjithçka filmohet nga kolegët e tyre që gjatë asaj kohe kanë qëndruar jashtë ndërtesës së konviktit, shkruan Gazeta Express.

Në konviktet e Prishtinës, banojnë qindra studentë nga rajonet më të largëta të Kosovës.

Më poshtë mund të shihni videon:

blob:http://www.dailymotion.com/609d4a9e-d9d4-41e4-ac99-8872a1deb7ab

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!