Shfaqje madhështore në hapje të Kampionatit Botëror – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Shfaqje madhështore në hapje të Kampionatit Botëror

17:08 | 14 Qershor 2018

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”.

Është zhvilluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusi 2018”.

Aty morën pjesë këngëtari Robbie Williams dhe sopranoja ruse Aida Garifullina.

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!