Shihemi sezonin tjetër Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Shihemi sezonin tjetër Manchester United

22:36 | 13 Mars 2018

Sevilla e ka eliminuar Manchester Unitedin nga Liga e Kampionëve.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, por pjesa e dytë filloi me ritëm më të shpejtë të lojës, duke prodhuar tri gola për gjashtë minuta.

Sevilla shënoi dy gola për dy minuta me anë të Ben Yedder në minutën e 72’-të dhe 74’-të, ndërsa golin e vetëm për Manchester Unitedin e shënoi Lukaku në minutën e 78’-të, përcjell ORAinfo.

Kështu, Manchester United u eliminua në shtëpi nga skuadra spanjolle, e që do i mbetet të përqëndrohet vetëm në Premier Liga, duke luftuar ta ruaj pozitën e dytë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!