Shiko çfarë rekordi ka arrritur Mesut Ozil brenda një ore – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shiko çfarë rekordi ka arrritur Mesut Ozil brenda një ore

20:31 | 21 Prill 2017

Mesfushori i Arsenalit ka hyrë në botën e modës me një sukses mbresëlënës pas shitjes së 500 cop veshje në më pak se një orë.

Fituesi i Kupës së Botës, mbreti i mesfushës dhe pesë herë lojtari gjerman i Vitit, ylli i Arsenalit Mesut Ozil tashmë është futur në industrinë e modës ku ka gjetur sukses të menjëhershëm.

28-vjeçari publikoi një sërë modelesh të limituara me 250 këmisha dhe 250 kapele në faqen e tij personale të internetit, të cilat u shiten në më pak se një orë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!